web site hit counter
  • Mon
  • Tue
  • Wed
  • Thu
  • Fri
  • Sat
  • Sun
  • Mon
  • Tue
  • Wed
  • Thu
  • Fri
19 Nov

Sunday

09:00

Aberdeen W vs Spartans W

SCOTLAND Swpl 1 Women Soccer

09:00
09:00

Merw vs Kopetdag Asgabat

TURKMENISTAN Yokary Liga Soccer

09:00

Barry W vs Aberystwyth W

WALES Premier Women Soccer

09:00

Cardiff City W vs Cardiff Met. W

WALES Premier Women Soccer

09:00

Denmark U20 vs Sweden U20

WORLD Friendly International Soccer

09:00

Jennersdorf W vs Hausmannstatten W

AUSTRIA 2. Bundesliga Women Volleyball

09:00
09:00
09:00

Grimma W vs Essen-Borbeck W

GERMANY 2 Bundesliga Pro Women Volleyball

09:00

Ludwigsburg W vs Karlsruhe-Beiertheim W

GERMANY 2 Bundesliga South Women Volleyball

09:00

AOK Rudar Pljevlja W vs Bar W

MONTENEGRO Superliga Women Volleyball

09:00
09:00

Din. Moscow vs Belgorod

RUSSIA Superleague Volleyball

09:00

CSKA Moscow vs Volzhanin Kostroma

RUSSIA Vysshaya Liga А Volleyball

09:00

Yaroslavl vs IzhGTU Izhevsk

RUSSIA Vysshaya Liga А Volleyball

09:00

Yesilyurt W vs Bahcelievler W

TURKEY 1 Ligi Women Volleyball

09:10

Glasgow City W vs Rangers W

SCOTLAND Swpl 1 Women Soccer

09:15

Basket Flames W vs Vienna United W

AUSTRIA Superliga Women Basketball

09:15
09:15

KAZL Split W vs Sibenik W

CROATIA Premijer Liga Women Basketball

09:15

Pau-Orthez vs Chalons-Reims

FRANCE Pro B Basketball

09:15

La Roche W vs Bourges W

FRANCE Lfb Women Basketball

09:15

Schwenninger vs Munchen

GERMANY Del Hockey

09:15

Hurth vs Bergisch Gladbach

GERMANY Oberliga Mittelrhein Soccer

09:20

Jarvenpaa vs Virkia

FINLAND Suomi Hockey

09:30

Brno U23 vs Pardubice 2

CZECH REPUBLIC 1. Liga Basketball

09:30

Helsingin NMKY vs Raholan Pyrkiva

FINLAND I Divisioona A Basketball

09:30

Angers W vs Lattes Montpellier W

FRANCE Lfb Women Basketball

09:30

Charnay Bourgogne Sud W vs ESB Villeneuve W

FRANCE Lfb Women Basketball

09:30

Union Hainaut W vs Landerneau Bretagne W

FRANCE Lfb Women Basketball

09:30

Bayern vs Ludwigsburg

GERMANY Bbl Basketball

09:30

Gottingen vs Bonn

GERMANY Bbl Basketball

09:30

Ankara Kolejliler vs Konyaspor

TURKEY Tbl Basketball

09:30

Riemu vs Muik Hockey

FINLAND Suomi Hockey

09:30

Stade Renard vs Avion Academy

CAMEROON Elite One Soccer

09:30

Union Douala vs Fortuna Mfou

CAMEROON Elite One Soccer

09:30

Motema Pembe vs Renaissance

DR CONGO Ligue 1 Soccer

09:30

Eintracht Hohkeppel vs Glesch-Paffendorf

GERMANY Oberliga Mittelrhein Soccer

09:30

Fortuna Koln II vs VfL Vichttal

GERMANY Oberliga Mittelrhein Soccer

09:30

Konigsdorf vs Schafhausen

GERMANY Oberliga Mittelrhein Soccer

09:30

Hilden vs Union Nettetal

GERMANY Oberliga Niederrhein Soccer

09:30

SC St.Tonis vs SW Essen

GERMANY Oberliga Niederrhein Soccer

09:30

Al-Gharafa vs Shamal

QATAR Qsl Cup Soccer

09:30

Caernarfon vs Barry

WALES Cymru Premier Soccer

09:30

Connahs Q. vs Haverfordwest

WALES Cymru Premier Soccer

09:30

Penybont vs Newtown

WALES Cymru Premier Soccer

09:30

Pontypridd vs Colwyn Bay

WALES Cymru Premier Soccer

09:30

Rae SK W vs Famila/Voru VK W

ESTONIA Meistriliiga Women Volleyball

09:30

Summa Peelpush W vs Sneek W

NETHERLANDS Eredivisie Women Volleyball

09:45

Dafni W vs Kronos W

GREECE A2 Women Basketball

09:45

Ionikos W vs Promitheas W

GREECE A2 Women Basketball

09:45

Beirut Club vs Sagesse Al Hekmeh Beirut

LEBANON Division 1 Basketball

09:45

GCK Lions vs Thurgau

SWITZERLAND Swiss League Hockey

09:45

Polvorin vs Atletico Arteixo

SPAIN Tercera Rfef Soccer

09:45

Union Club Ceares vs Gijon Industrial

SPAIN Tercera Rfef Soccer

10:00

Novi Zagreb W vs Brod na Savi W

CROATIA Premijer Liga Women Basketball

10:00

Jindrichuv Hradec vs Radotin

CZECH REPUBLIC 1. Liga Basketball

10:00

Randers vs Herlev Wolfpack

DENMARK Basketligaen Basketball

10:00

Tallinna Kalev vs Latvijas Universitate

EUROPE Latvia Basketball

10:00

HyPo W vs Espoo Team II W

FINLAND I Divisioona Women Basketball

10:00

Kataja W vs Lappeenranta W

FINLAND I Divisioona Women Basketball

10:00
10:00

Berlin Braves vs Leverkusen

GERMANY Pro B Basketball

10:00

Oberhaching vs Ehingen

GERMANY Pro B Basketball

10:00

RSV Eintracht vs Schwelm

GERMANY Pro B Basketball

10:00

Eigner Angels Nordlingen W vs Osnabruck W

GERMANY Dbbl Women Basketball

10:00

Kolossos Rhodes vs AS Karditsas

GREECE Basket League Basketball

10:00

Agia Paraskevis W vs Amyntas W

GREECE A2 Women Basketball

10:00

Danaoi Argous W vs Amilla Peristeriou W

GREECE A2 Women Basketball

10:00

Moycullen vs UCC Demons

IRELAND Superleague Basketball

10:00

Virtus Bologna W vs Oxygen Roma W

ITALY Serie A1 Women Basketball

10:00

Basket Roma W vs San Salvatore Selargius W

ITALY Serie A2 Women Basketball

10:00

Giussano W vs Roma-Nord W

ITALY Serie A2 Women Basketball

10:00

Soleuvre W vs Dudelange W

LUXEMBOURG Lbbl Women Basketball

10:00

Centrum Tigers vs Tromso

NORWAY Blno Basketball

10:00

Ostrow Wielkopolski vs Dabrowa Gornicza

POLAND Basket Liga Basketball

10:00

WKK Wroclaw vs HydroTruck Radom

POLAND 1. Liga Basketball

10:00

Sosnowiec W vs Gorzow W

POLAND Basket Liga Women Basketball

10:00

Benfica Lisboa B vs Santo Andre

PORTUGAL Proliga Basketball

10:00

Qatar Sports vs Al Arabi

QATAR Qbl Basketball

10:00

Norrort vs Ockelbo

SWEDEN Superettan Basketball

10:00

Marbo W vs Norrkoping W

SWEDEN Basketettan Women Basketball

10:00

Lidingo W vs Tureberg W

SWEDEN Basketettan Women Basketball

10:00
10:00

Manisa vs Fenerbahce

TURKEY Super Lig Basketball

10:00
10:00

Manchester Giants vs London Lions

UNITED KINGDOM Bbl Basketball

10:00
10:00

Spisska Nova Ves vs Dukla Trencin

SLOVAKIA Extraliga Hockey

10:00
10:00

Vannas vs Clemensnas

SWEDEN Hockeyettan Norra Hockey

10:00
10:00

Karlskrona vs Vimmerby

SWEDEN Hockeyettan Sodra Hockey

10:00

Morrums GoIS vs Tyringe

SWEDEN Hockeyettan Sodra Hockey

10:00
10:00
10:00

Lindloven vs Mariestad

SWEDEN Hockeyettan Vastra Hockey

10:00

Mjolby vs Surahammar

SWEDEN Hockeyettan Vastra Hockey

There are no events for the current selection